סניף חיפה

סטודיו angry wolf tattoo – אנגרי וולף קעקועים בחיפה.

הסטודיו ממוקם ברחוב אח"י אילת 19 בקרית חיים חיפה. באמצע רחוב ראשי, תוסס ומלא חיים. הסטודיו מעוצב בקפידה ומשרה אוירה רגועה ונעימה לצד עיצוב אומנותי ועדכני. תוכלו למצוא בו מקעקעים מהשורה הראשונה בארץ ופירסרית מקצועית וותיקה.

צוות המקעקעים בסטודיו מתמחה במגוון רחב של סגנונות קעקועים כגון קעקועים ראליסטיים, קעקועים צבעוניים, קעקועים בסגנון סקצ'י וקעקועים בסגנון פיין ליין. כל עיצובי הקעקועים אינם מעותקים, אלא מעוצבים על ידי מקעקעי הסטודיו בהתאם לבקשת הלקוח או כסקיצות אישיות של כל מקעקע. כך שכל לקוח יוכל גם למצוא את הקעקוע בסגנון אותו הוא אוהב וגם לקבל עיצוב ייחודי וחד פעמי עבורו. אומנות הקעקועים היא לא רק כותרות עבור סטודיו אנגרי וולף , קעקועים בחיפה. אלא היא דרך חיים של הסטודיו ושל המקעקעים בו.

בנוסף לאווירה האומנותיות בסטודיו, מקפידים בסטודיו אנגרי וולף סניף חיפה, על רמת סטריליזציה גבוהה ומחמירה. הסטודיו פועל באישור משרד הבריאות ובהתאם להנחיותיו. כל עמדת קעקועים ופירסינג עוברת חיטוי יסודי לפני ביצוע הקעקוע או הפירסינג. וכמו כן, מיגון וניילון לרמת סטריליזציה גבוה. בסטודיו אנגרי וולף, קעקועים בחיפה ובצפון משתמשים רק במכשור מקצועי וחדיש ובחומרים איכותיים. כל מקעקע או פירסר, מלווה את הלקוח באופן אישי משלב בחירת הסקיצה ועד מתן הוראות מדויקות לטיפול בקעקוע או בפירסינג במהלך תקופת ההחלמה.

אז אם אתם תושבי חיפה והצפון, או אוהבי קעקועים איכותיים בכללי, אנו ממליצים לכם בלב שלם על סטודיו אנגרי וולף בחיפה.

רוצים לראות עבודות ולעקוב אחרי מבצעים והטבות, עקבו אחרינו באינסטגרם: סטודיו אנגרי וולף
ל
תיאום תור מהיר בוואטצאפ: https://bit.ly/angrywolf_ya
א
ו בטלפון: 072-3384028